ZBOŽÍ V AKCI

Cena 100 Kč (4 EUR)
Cena 449 Kč (19 EUR)
Cena 499 Kč (21 EUR)
 
 

Boty / Shoes » Údržba našich bot / Shoe Care
Údržba našich bot

 

Jak o naše boty pečovat?

 

Svrchní část bot ALL IN CANVAS a přezůvek je ze 100% bavlny, boty jsou pratelné v ruce na 30°C. Před samotným ručním praním je vždy nezbytné vytáhnout vnitřní vložku. Pro zvýšení odolnosti proti zašpinění a zvýšení voděodolnosti je vhodné boty ošteřovat impregnací na textil. Boty není vhodné sušit na přímém slunci ani na topidlech.

 

Boty ALL IN MESH mají svrhcní část ze "síťoviny", boty jsou pratelné v automatických pračkách na nízké otáčky s teplotou vody 30°C. Boty je nezbytné prát v sáčku na spodní prádlo. Před samotným praním je třeba vyhátnout vnitřní vložku. Boty není vhodné sušit na přímém slunci ani na topidlech.

 

Boty ALL IN WR nejsou pratelné, boty je vhodné impreganovat univerzální bezbarvou impregnací. Boty je vhodné čistit vlhkým čistým hadříkem.

 

How to take care of our shoes?

 

Shoes ALL IN CANVAS and our slippers are suitable for hand washing up to 30°C. It is needed to remove insole before you start to wash the shoes. It is forbidden to dry the shoes full shine or using heating appliances.

 

Shoes ALL IN MESH are suitable for washing machine wash using low density washing programme up to 30°C. It is needed to remove insole before you start to wash the shoes. It is forbidden to dry the shoes full shine or using heating appliances.

 

ALL IN WR shoes are not suitable for any wash. We recommend using appropriate impregnation applications. You can clean those shoes using clean damp rag.