KONTAKTY

ANATOMIC FOOTWEAR, s.r.o.
Obránců míru 1478/65
Kopřivnice
napište nám
 
 

Velkoobchod

Kdo může naše boty odebírat?

 

Naše boty může odebírat kterýkoliv obchodník s obuví, který provozuje kamennou prodejnu nebo e-shop s obuví, případně se souvisejícím sortimentem zboží.

 

Jak obuv objednat?

 

Stačí se zaregistrovat zde (při registraci je nezbytné vyplnit všechny požadované údaje). Poté, co zkontrolujeme Vaše údaje, v našem eshopu Vám nastavíme velkoobchodní ceník – o nastavení velkoobchodních cen Vás budeme informovat emailem. V e-shopu uvidíte kolik zaplatíte a jaké vzory, v jakých velikostech a v jakém množství jsou skladem k dispozici.

 

Jaké je minimální množství párů k odběru?

 

Nijak nestanovujeme ukládací sortiment, boty můžete objednat přesně podle Vaší potřeby. Minimální množství, které můžete objednat, je 10 párů.

 

Jak dlouho trvá vyřízení objednávky?

 

Objednávky obvykle expedujeme nejbližší pracovní den po jejich vystavení. V případě hlavní sezóny pro danou obuv je možné, že dojde i k výraznému zdržení v expedici zboží.

 

Je nutné dělat předobjednávku?

 

Předobjednávky přijímáme pouze na hlavní části sezony. Některé vzory a velikosti obuvi ANATOMIC jsou dostupné všem zákazníkům na našich stránkách.

 

Jak lze objednávky platit?

 

První možností je platba na dobírku, druhou možností je platba převodem předem na účet (možnost dopravy i platby si vybíráte při zakládání objednávky sami). Při dlouhodobější opakující se spolupráci lze přejít na platby na fakturu s 14-ti denní splatností. Nové objednávky je možné činit pouze pokud jsou všechny faktury vyrovnány, včetně faktur ve lhůtě splatnosti.  Toto omezení se týká všech dodávek zboží, včetně dodávek z předobjednávek.

 

Jaké možnosti dopravy nabízíme?

 

Nabízíme dopravu kurýrem PPL a službou Zásilkovna.

 

Jaká je cena dopravy?

 

Při objednávce do 4.000,- Kč bez DPH je cena dopravy 100,- Kč včetně DPH za balík.

Při objednávce nad 4.000,- Kč bez DPH je doprava v rámci ČR zdarma.

Výše uvedené ceny dopravy platí pouze v rámci České republiky.

 

Jak postupujeme v případě reklamací?

 

Pokud dojde k reklamaci našich bot, pak prosíme o zaslání fotografie reklamované vady a kopie reklamačního protokolu na email: michal.patek@anatomicfootwear.cz. Následně budeme s Vámi konzultovat další postup.

 

Lze naše boty vidět osobně?


Ano, po dohodě je možné zaslat vzorky naší obuvi.

 

Kde mohu najít novinky Vaší značky?

 

Většinu novinek uveřejňujeme na našem Facebookovém profilu, který je dostupný zde: https://www.facebook.com/anatomic4all/